Sušič vzduchu 2562323 pre Scania

2562323 Výmena filtra sušiča vzduchuDONALDSON P783753RENAULT VI 5021170077SCANIA 1384549WABCO 4324102262Aplikácia RENAULT VI A SCANIA TRUCK
Zaslať požiadavku
Chat teraz
Popis
Everlasting Parts je jedným z popredných výrobcov ponúkajúcich originálny a originálny sušič vzduchu 2562323 pre Scania. Keďže sa v tejto oblasti špecializujeme už mnoho rokov, poskytujeme zákazníkom výmenu produktov OEM. Vitajte vo veľkoobchodnej kvalite, odolných a lacných produktoch na trhu s náhradnými dielmi s nami.

 

Produktový parameter filtra sušiča vzduchu 2562323

 

Číslo dielov:

2562323

Názov dielov:

Filter sušiča vzduchu

Fyzické rozmery

Celková výška

176 mm (6,93 palca)

Najväčší OD

140 mm (5,51 palca)

Veľkosť vlákna

1 1/4 BSP/G

Tesnenie OD

111 mm (4,37 palca)

ID tesnenia

100 mm (3,94 palca)

 

Nahrádza:

 

DONALDSON P783753

ALCO SP8001

ASAS SP1451

CLEAN DE2203

FIAAM FT5651

FIAAM FTAQ5561

KNECHT AL14

KNORR-BREMSE K087957

LEKANG 79865

RENAULT VI 5021170077

RENAULT VI 5001843522

RENAULT VI 7485137862

SCANIA 2562323

SCANIA 1455253

SCANIA 57142020

SCANIA 1384549

SCANIA 2307617

WABCO 4324152202

WABCO 4324152207

WABCO 4324102232

WABCO 4324102262

WABCO 4324102261

WABCO 4324109272

 

Aplikácie:

 

RENAULT VI A SCANIA TRUCK

MOTORY RENAULT VI A SCANIA

 

Rýchly predpredajný servis:


Email: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: plus 8613328990097
Wechat: plus 8613328990097
Skype: Genset-Parts

Populárne Tagy: sušič vzduchu 2562323 pre výrobcov Scania, veľkoobchod, aftermarket, originálny, originálny, lacný, OEM, náhrada