Produktový parameter filtra sušiča vzduchu 2562323
|
Číslo dielov: |
2562323 |
|
Názov dielov: |
|
|
Fyzické rozmery |
|
|
Celková výška |
176 mm (6,93 palca) |
|
Najväčší OD |
140 mm (5,51 palca) |
|
Veľkosť vlákna |
1 1/4 BSP/G |
|
Tesnenie OD |
111 mm (4,37 palca) |
|
ID tesnenia |
100 mm (3,94 palca) |
Nahrádza:
DONALDSON P783753
ALCO SP8001
ASAS SP1451
CLEAN DE2203
FIAAM FT5651
FIAAM FTAQ5561
KNECHT AL14
KNORR-BREMSE K087957
LEKANG 79865
RENAULT VI 5021170077
RENAULT VI 5001843522
RENAULT VI 7485137862
SCANIA 2562323
SCANIA 1455253
SCANIA 57142020
SCANIA 1384549
SCANIA 2307617
WABCO 4324152202
WABCO 4324152207
WABCO 4324102232
WABCO 4324102262
WABCO 4324102261
WABCO 4324109272
Aplikácie:
RENAULT VI A SCANIA TRUCK
MOTORY RENAULT VI A SCANIA
Rýchly predpredajný servis:
Email: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: plus 8613328990097
Wechat: plus 8613328990097
Skype: Genset-Parts
Populárne Tagy: sušič vzduchu 2562323 pre výrobcov Scania, veľkoobchod, aftermarket, originálny, originálny, lacný, OEM, náhrada





